VELKÉ SKÁLY V DĚČÍNĚ BOLELY. DLOUHÁ TRAŤ A VELKÉ PŘEVÝŠENÍ

Krajský běžecký pohár zahájil podzimní část dlouhým závodem na jedenáct kilometrů v Děčíně. Velké skály vyhrál neregistrovaný Petr Zuda. Mezi registrovanými atlety byl nejlepší na čtvrtém místě Tomáš Řízek (AC Ústí), který vyhrál závod dorostenců. Mezi ženami byla nejlepší Adéla Konířová (AC Ústí), když byla na členité trati pátá nejrychlejší bez ohledu na pohlaví a kategorie. Závody žactva se odehrávaly na děčínském stadionu. Plný počet bodu do poháru zapsal Vít Kvasňa (AK Krupka), když suverénně zvítězil na trati necelé dva kilometry.